Aloha Cluster Pays — ігровий онлайн-слот від розробників Netent

Играть деньги

Пропонуємо вам познайомитися з оригінальною розробкою компанії Netent, презентація якої відбулася в 2016 році. Онлайн-слот Aloha Cluster Pays присвячений відпочинку на Гаваях. Дизайн апарату підвищує настрій, а щедрі виплати покращують добробут. Як і всі азартні автомати Slotor казино, симулятор Алоха Групові Виплати має високий відсоток віддачі. Оцініть високу якість оформлення і виграшний потенціал азартної гри, і вам більше ніколи не доведеться нудьгувати.

Опис слота

Ігровий процес в слоті Aloha Cluster Pays відбувається на п’яти барабанах. Навколо котушок можна побачити гавайські пейзажі. Поруч з ігровим полем знаходиться статуя, посмішка якої піднімає настрій. В онлайн-апараті немає ліній. Осередки з тематичними картинками розташовані 6х5. На панелі управління вам пропонується вказати розмір ставки на спін, вибравши номінал монет. Максимальна вкладення — 200 євро. Настільки ж зручні умови приготовлені в ігровому автоматі Lil Lady .

Виграшні комбінації — це що йдуть підряд однакові елементи. Сума виплат розраховується виходячи з коефіцієнтів, присвоєних іконка і ставки. Відсоток повернення в автоматі 96%.

Символи азартної гри

Деякі тематичні картинки оснащено додатковими опціями. Вони надають величезну допомогу в отриманні виплат. Елемент Substitution Symbol — це різновид Вайлда. Цей знак є  ящиком зі знаком питання. Він допомагає формувати комбінації, перевтілюючись в потрібний символ. Знак Free Spins дарує безкоштовні обертання. Раунд фріспінов може бути продовжений.

Бонусний раунд

Додаткова гра в автоматі Алоха Групові Виплати називається Sticky Win Re-Spins. Раунд активується рандомно. Іконки, що сформували комбінацію, фіксуються на місці і барабани запускаються знову. Дана опція дозволяє скласти ще більше поєднань. Функція триває доти, доки зростає «кластер».

Отримати більше інформації про виграшні можливості слота можна з таблиці виплат, граючи в демо-режимі або отримавши консультацію операторів служби підтримки. Саппорт працює цілодобово. За час свого існування апарат Алоха Групові Виплати зарекомендував себе як слот з високим відсотком віддачі, який допомагає не тільки розбагатіти, а й добре відпочити. Почніть грати на гроші в симулятор Aloha Cluster Pays, і фінансові проблеми залишаться в минулому.

Скачать APK IOS