Зірвіть «Діамантовий Джекпот» в новому ігровому автоматі Слотор!

Играть деньги

Прогресивний «Діамантовий Джекпот» — не рожева мрія, а реальність. Клуб Слотор пропонує вам безліч варіантів для перемоги. В ігровому автоматі Betsoft створено всі умови для захоплених гемблеров і нових відвідувачів кращого віртуального закладу. Відкрийте для себе світ простих правил, традиційного геймплея, мінімалістичного інтерфейсу і, можливо, великих ставок.

Слотор порадує і іншими азартними розвагами — з більшими призами і максимальними виграшами, наприклад, Sunset Beach . Щоб найшвидше грати в нові автомати, не забудьте додати сайт офіційного казино в закладки вашого браузера.

Джекпот на класичних барабанах

Diamond Jackpot — ігровий автомат Слотор з класичними характеристиками. На трьох барабанах обертаються звичні символи, а для виплат є єдина лінія. У цій грі відсутні Вайлд, Скаттер і Бонус, множники і додаткові призові опції. Але вона ідеальна для всіх, хто хоче обертати барабани «Не вхолосту», а на результат.

Класичні спіни онлайн автомата принесуть максимум задоволення бо гра йде за супер простими правилами. Але якщо вам вдасться зірвати «Діамантовий Джекпот», ви переконаєтеся, що і ретро гри можуть бути прибутковими. Втім, прості виплати теж збільшать ваш рахунок. Після кожного обертання барабанів на лінії з’являється призова комбінація з вигідним коефіцієнтом.

Прості символи ігрового автомата «Діамантовий Джекпот»

В Diamond Jackpot немає складних графічних рішень і тривимірної анімації. Барабани заповнені традиційними символами, які постійно зустрічаються в ретро-автоматах офіційного клубу. Single, Double, Triple BAR, червоні сімки (цифри удачі), пара вишень і різнокольорові коштовні камені. Зберіть кожне класичне зображення в один безперервний і окремий ланцюжок.

Молодші символи — BAR і вишні. Вони нагороджують 4 — 50 кредитами. Червона Сімка додасть на ігровий рахунок до 250 монет. А зірвати «Діамантовий Джекпот» допоможе цінний діаманд. Символ, який випав тричі поспіль, приносить 1 000 кредитів.

Грайте в сучасні нові ігри Слотор, але не забувайте і про стару добру класику!

Скачать APK IOS