Грати на гроші в автомат House Of Dragons в онлайн клубі Слотор

Играть деньги

Китай з його великою історією, таємницями і загадками завжди привертав посилену увагу геймерів. Саме тому гри з китайською тематикою користуються підвищеним попитом, особливо, коли справа стосується великих таємниць, таких, як дракони, пошуки скарбів. Яскравий, барвистий ігровий автомат House Of Dragons, доступний на офіційному порталі клубу Слотор , перенесе вас крізь час і простір, познайомивши з однією з найбільш дивних таємниць під назвою «Дім Драконів».

Грати на гроші в онлайн автомат «Дім Драконів»

Щоб грати на гривні в автоматах Слотор, вам не потрібні великі вкладення. Діапазон ставок досить великий, що дозволяє геймерам, навіть маючи невеликий бюджет, цілком успішно грати онлайн. Для гри на реальні гроші в автомат House Of Dragons вам потрібен акаунт, тому перший вхід на сайт клубу буде виконано через реєстрацію. Після цього ви зможете запускати і інші моделі, наприклад, ігровий автомат Untamed Giant Panda .

Особливості, ставки, символи онлайн автомата

Зовні слот «Дім Драконів» виглядає дуже красиво і колоритно. Графічне оформлення рясніє китайськими пейзажами і орнаментами. Символи, також, підкреслюють загальну тематику.

Слот має 5 барабанів і 20 призових lines зі ставкою від 1 до 10 монет на кожну. Набір символів традиційний: базові, які приносять виграші за загальними правилами (комбінації з 3-5 зображення, зібраних на призових лініях) і спеціальні, що мають свої власні умови для виплат.

Прості символи представлені картковими зображеннями, монеткою, китайським ліхтариком. Вони збільшать вашу ставку, в разі виграшу, від 2 до 300 разів. Більш відчутні виплати ви отримаєте за появу на ігровому полі спеціальних знаків.

Вайлд зображень в грі два: Дракон і Імператор. Вони беруть участь в комбінаціях замість відсутніх знаків, самі приносять виплати, а дракон, до того ж, ще й подвоює всі призові ланцюжка зі своєю участю.

Віяло — Скаттер, який приносить додаткові множники за появу на ігровому полі 3, 4 або 5 зображень. Лучник — бонусний знак. Відкриває доступ до призовий грі, де вам належить спробувати себе в ролі стрільця, потрапивши по мішенях.

Герой нашого огляду — це відмінна можливість приємно і насичено провести час, спробувавши отримати пристойний куш.

Скачать APK IOS